صفحه اصلی / تازه های آب / استاندار بوشهر: استان بوشهر با بحران آب روبرو است

استاندار بوشهر: استان بوشهر با بحران آب روبرو است

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی استان بوشهر، گفت: استان بوشهر با بحران آب روبرو است و باید برای رفع این مشکل تلاش بیشتری انجام شود.

مصطفی سالاری ظهر شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر با اشاره به حادثه تروریستی در تهران، تصریح کرد: این حادثه موجب ایستادگی مردم و اتحاد بیشتر بین آنها شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه باید روند تکمیل پروژه‌های عمرانی در استان تسریع شود، عنوان کرد: فرمانداران در برگزاری جلسات با موضوع توزیع اعتبارات در شهرستان‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشند.

سالاری با اشاره به تغییر ساعت ادارات بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در رعایت ساعت های جدید توجه داشته باشند.

وی همچینین با بیان اینکه استان بوشهر با بحران آب در استان بوشهر روبرو است، گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در استان در راستای کاهش بحران آب و مصرف صحیح آب شاهد آخرین تابستان سخت بی‌آبی در استان باشیم.

استاندار بوشهر عنوان کرد: روز قدس روز اتحاد، همدلی و همبستگی است و با این عظم یکپارچه است که موجب رهایی قدس می شود.

سالاری با بیان اینکه امروز دیگر انتخابات پایان پذیرفته و باید از فضای تبلیغاتی خارج شویم بیان کرد: اکنون باید با همدلی، پرهیز از تفرقه در قدردانی از مردم در بهبود مشکلات و توسعه برنامه های جدید در یک فضای خدمت و تلاش مضاعف فعالیت کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

این مطالب را نیز ببینید!

هشدار: در تاسیسات آبی شنا نکنید !

شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر در اطلاعیه ای، نسبت به ممنوعیت شنا کردن در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *