صفحه اصلی / تازه های آب / طرح داناب با نگاهی نو برگزار خواهد شد

طرح داناب با نگاهی نو برگزار خواهد شد

در نشست مشترک شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر و جهاد دانشگاهی این استان، برنامه های اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ در این نشست ریاست و کارشناسان ارشد جهاد دانشگاهی استان بوشهر برنامه های خود در حوزه اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی را تشریح کردند.

تولید محتوا جهت مخاطبین عام و خاص، برگزاری نشست با بهره برداران و برگزاری طرح ملی دانش آموزی نجات آب، از جمله طرح های ارائه شده توسط کارشناسان جهاد دانشگاهی در این نشست بود.

در ادامه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر نیز نقطه نظرات خود در خصوص تکمیل طراحی و تسریع در اجرای برنامه های ارائه شده  را بیان داشت.

مهندس امید آزادی جو اظهار داشت: جهت عبور از بحران فراگیر آب و سازگاری با کم آبی نیازمند به استفاده از همه ی سرمایه های اجتماعی در استان می باشیم.

وی افزود: علاوه بر استفاده از ظرفیت همه ی دستگاه های اجرایی، گروه های تاثیرگذار و انبوه اجتماعی نیز می توانند به عنوان بازوهایی توانمند در مصرف بهینه آب عمل نمایند.

آزادی جو تصریح کرد: طرح ملی دانش آموزی نجات آب (داناب) با گروه مخاطب جوان و نوجوان می بایست با ظرافت و دقت، در تمام مراحل طراحی و اجرا شود و عملکرد موفق در این طرح نیاز به نگاهی نو در مبحث آموزش دانش آموزان دارد.

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر

این مطالب را نیز ببینید!

باران در بوشهر (گالری تصاویر)

با ورود سامانه بارشی فعال در 24 ساعت اخیر، مناطق بسیاری از استان بوشهر شاهد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *