صفحه اصلی / ایده های نجات آب

ایده های نجات آب

سلام

به درگاه ثبت ایده های خلاقانه نجات آب استان بوشهر خوش آمدید.

درگاه ثبت ایده های خلاقانه نجات آب استان بوشهر توسط شرکت آب منطقه ای بوشهر و به منظور دریافت و بهره مندی از ایده های خلاقانه یکایک هموطنان به ویژه هم استانی های عزیز بوشهری راه اندازی شده است. در این درگاه با هر سن، شغل و سطح تحصیلاتی که هستید می توانید ایده خود را که می تواند جنبه فرهنگی، اقتصادی، هنری، فنی و یا مدیریتی داشته باشد را به سهولت و به صورت برخط ثبت کرده و ارزیابی و اجرایی شدن آن را پیگیری نمایید. برای این منظور کافیست در فرم الکترونیکی ذیل، ابتدا مشخصات فردی خود را ثبت نموده و سپس ایده خود را به اختصار بیان نموده و ارسال نمایید. در هنگام ثبت ایده لازم است به نکات کلیدی ذیل توجه داشته باشید:

1- جزئیاتی از ایده که موجب درک بهتر و برنامه ریزی برای پیاده سازی آن توسط کارشناسان می شود لازم است بیان شود. ایده های مبهم و کلی امکان بررسی و ارزیابی را از دست خواهند داد.

2- کلیه ایده ها در پایان هر ماه توسط کارشناسان شرکت مهندسی مشاور سیمای آب خاوران (مشاور شرکت آب منطقه ای بوشهر) گردآوری شده و به صورت محفوظ در اختیار شرکت آب منطقه ای بوشهر قرار می گیرد.

3- مشخصات خود را در فرم الکترونیکی به دقت ثبت کرده (تکمیل کردن موارد ستاره دار الزامی است) و پس از تایید سوال امنیتی و فشردن کلید “ارسال” تا زمانی که پیام “فرم شما با موفقیت ارسال شد” را  ملاحظه نکرده باشید فرم شما در سامانه ثبت نشده است.

4- نتایج ارزیابی ایده ها در هر ماه از طریق راه های ارتباطی اعلام شده توسط صاحب ایده، اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین در پایان هر فصل به نحو مقتضی از ایده های برگزیده تقدیر شده و در مورد ایده هایی که قابلیت اجرا یافته اند نیز هماهنگی های بعدی با صاحب ایده صورت خواهد گرفت.

5- ایده ها لازم است از قابلیت اجرایی شدن برخوردار بوده و جنبه نوآورانه داشته باشند. ایده های تکراری، غیرمرتبط، غیرقابل اجرا، و یا فاقد دستاوردهای ملموس، در فرآیند ارزیابی، امتیاز لازم را کسب نخواهند کرد.

6- ایده خود را حداکثر در یک پاراگراف ثبت نموده و در صورت نیاز به ارسال اطلاعات بیشتر و فایل های تکمیلی، گزینه مربوطه را انتخاب نمایید.

7- هر کاربر می تواند بیش از یک ایده را ثبت نماید. لذا در صورت تمایل هر ایده را به صورت مجزا ثبت نمایید تا مکان رسیدگی مستقل هر یک وجود داشته باشد.

8- سوالات، پیشنهادات و اشکالات احتمالی را از طریق فرم تماس با ما منعکس نمایید. در اسرع وقت ترتیب اثر داده خواهد شد.

از اینکه با مشارکت در این سامانه، در نجات منابع آب استان بوشهر سهیم شده اید از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

فرم ثبت ایده های نجات آب

  • مثال: 09170000000
  • مثال: example@example.com