صفحه اصلی / تازه های آب / برگزاری مسابقه «قصه آب» در راستای اجرای طرح داناب

برگزاری مسابقه «قصه آب» در راستای اجرای طرح داناب

به مناسبت روز ملی آب (13 اسفند) و در راستای چهارمین سال متوالی اجرای طرح داناب در استان بوشهر، مسابقه «قصه آب» در بوشهر برگزار گردید. 

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر؛ امروز در آیینی با حضور مدیران و کارشناسان شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر و اداره کل آموزش و پرورش استان، به صورت همزمان و در ده مدرسه تیزهوشان (استعدادهای درخشان) مسابقه قصه آب برگزار گردید.

مدیر روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: همزمان با افتتاحیه طرح داناب که در روز شنبه هفته آتی در یکی از مدارس مقطع متوسطه اول برگزار خواهد شد، از 50 نفر از برگزیدگان این مسابقه نیز تقدیر می گردد.

مهندس محمدرضا جهانشاهی ادامه داد: زیرساخت های طرح دانش آموزی نجات آب (داناب) در سال تحصیلی جاری برای حدود بیش از 43 هزار دانش آموز در استان آماده شده که در قالب توجیه معلمان رابط، تهیه اقلام آموزشی شامل کوله پشتی و جزوه آموزشی برای دانش آموزان ناجی و لوح فشرده آموزشی برای معلمین رابط خواهد بود.

وی ادامه داد: زنگ اجرای طرح داناب در سال جاری با حضور مدیران ارشد استان و ادارات آب منطقه ای و آموزش و پرورش در روز شنبه هفته آتی به صورت همزمان در سراسر استان نواخته خواهد شد.

منبع: شرکت آب منطقه ای بوشهر

این مطالب را نیز ببینید!

هشدار: در تاسیسات آبی شنا نکنید !

شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر در اطلاعیه ای، نسبت به ممنوعیت شنا کردن در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *